,

Aktualności 30.06.2014 | wyświetlenia: 2605

Zadbaj o siłę i piękno ciała

Przez całe lato w Bielanach Wrocławskich odbywać się będą zajęcia Pilates. Ćwiczenia te wysmuklają sylwetkę, zwalczają bóle kręgosłupa, poprawiają samopoczucie. Dodatkowo w ten przyjemny sposób będzie można się przyczynić do wsparcia finansowego Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego dla Dzieci w Wierzbicach.

W każdy poniedziałek lipca i sierpnia o godzinie 19:00 na terenie rekreacyjnym Arkalandia (pomiędzy ulicami Jaśminową i Fiołkową) w Bielanach Wrocławskich będą organizowane zajęcia Pilates. Poprowadzi je Agnieszka Bajer – Ciszewska, profesjonalna trenerka fitness specjalizująca się w formie Pilates oraz propagatorka zdrowego stylu życia. Każdy, kto będzie miał ochotę poćwiczyć, powinien ubrać się wygodnie i przynieść ręcznik lub koc. Wstęp na zajęcia to jedyne 5 złotych, pieniądze zgromadzone z biletów zostaną w całości przeznaczone na rzecz Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego dla Dzieci w Wierzbicach. - Pilates to trening całego ciała, w skład którego wchodzą ćwiczenia wywodzące się z rehabilitacji, ćwiczenia wytrzymałościowe, siłowe i rozciągające. Ich istotą jest kształtowanie pięknego, silnego oraz zdrowego ciała. System ten to skuteczne połączenie pracy nad wyglądem zewnętrznym i psychiką – mówi Agnieszka Bajer – Ciszewska, właścicielka Ciszewska Pilates Studio. Choć pilates wypracował mężczyzna, pokutuje przekonanie, że mogą go trenować tylko kobiety. Nic bardziej mylnego! Z ćwiczeń tych korzystają zawodowi rugbyści i biegacze. - Serdecznie zapraszam zarówno panie, jak i panów. Pilates wzmacnia głębokie mięśnie brzucha oraz mięśnie utrzymujące kręgosłup, co przekłada się na większą dynamikę, lepszą koordynacją ruchów i poprawę równowagi. Pozwala to na osiąganie lepszych wyników sportowych – dodaje Agnieszka Bajer – Ciszewska.

Komentarze wyraź swoją opinię

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.