,

Aktualności 09.11.2014 | wyświetlenia: 2393

Wybory Samorządowe 2014 - prezentacja kandydatów: Katarzyna Antczak

Prezentujemy sylwetkę kandydatki do Rady Powiatu Wrocławskiego.

Katarzyna Antczak 
Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam studia na kierunku Psychologia. Przez wiele lat byłam związana z branżą finansową. Obecnie pracuję z dziećmi i młodzieżą, prowadzę własną działalność gospodarczą oraz organizację pro-zwierzęcą. Od 2013 roku reprezentuję także firmę 24 Leasing Sp. z o.o. Mam sporo pasji i zainteresowań. Jestem miłośniczką zwierząt, ekologii oraz zdrowego stylu życia. W najbliższym czasie zamierzam zostać dogo- i psychoterapeutą. 
Zdecydowałam się kandydować w tegorocznych wyborach samorządowych z dwóch bardzo ważnych powodów. Po pierwsze, czuję wewnętrzną potrzebę pomagania innym oraz dokonania koniecznych zmian. Po drugie, pełniąc mandat Radnej Powiatu Wrocławskiego chciałabym wykorzystać swoją wiedzę, umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie. 

Jako Radna zamierzam:
 • wspierać przedsiębiorczość oraz lokalne firmy; 
 • pomagać osobom bezrobotnym; 
 • wspierać działania na rzecz szkół i przedszkoli; 
 • propagować aktywność fizyczną wśród mieszkańców Powiatu Wrocławskiego a w szczególności wśród dzieci i młodzieży oraz osób starszych; 
 • popierać inicjatywy zmierzające do zwiększenia bezpieczeństwa na terenie powiatu; 
 • wspomagać organizacje pozarządowe; 
 • angażować się w działalność społeczną; 
 • wspierać akcje związane z ekologią i ochroną zwierząt; 
 • zadbać o czystość w naszym powiecie; 
 • propagować zdrowy styl życia. 

Zmień oblicze polskiej polityki – Daj szansę młodym Masz pytanie? 
Napisz do mnie - k.antczak.wybory@gmail.com 
Mój blog: http://www.zaglosuj.blogspot.com/

Komentarze wyraź swoją opinię

 • 12.11.2014 10:42 Autor: Agnieszka

  Pani Kasia to niesamowicie pomysłowa i energiczna osoba. Dodatkowo cechuje ją ponadprzeciętna wrażliwość i dobre serce - dzięki temu założyła Fundację pro-zwierzęcą, w której prężnie działa z młodymi wolontariuszami, poświęca swój cenny czas i oddanie potrzebującym zwierzakom i nie tylko - jest wyrozumiała i koleżeńska, przez co współpraca z nią to wielka przyjemność :)

 • 12.11.2014 13:33 Autor: MalgosiaK

  Kasia jest bardzo energiczną, ambitną i pewną siebie osobą. Całe serce wkłada w każdy pomysł, który przyjdzie jej do głowy a ma ich chyba milion! Jako prezes fundacji cechuje się niesamowitą empatią w stosunku do zwierząt, co widać na każdym kroku. Urokiem osobistym potrafi zjednać sobie nawet najtwardszych, którzy potem mówią o niej "baba z charakterem" :) Do tego jest asertywna w swoich działaniach i na pewno nie idzie na łatwiznę...

 • 12.11.2014 18:50 Autor: Katarzyna J

  Kasię Antczak znam już od dawna, głównie z jej działalność na rzecz ekologii i działań prozwierzęcych. Jednak to, za co ją najbardziej podziwiam, to jej chęć edukacji najmłodszych, jest pomysłodawcą i wykonawcą wielu ciekawych akcji kierowanych do dzieci i ich rodziców, czyni to z dobrego serca, ale jako psycholog jest świetnie do tego przygotowana. Miałam przyjemność z nią pracować przy kilku projektach i myślę, że poznałam ją od najlepszej strony, jest zdecydowana w działaniach, ale też otwarta, niezwykle wrażliwa choć jednocześnie bardzo wytrwała i waleczna. I jest też coś czego bardzo jej zazdroszczę ;) umiejętność podejmowania trudnych decyzji, czego byłam nie raz świadkiem. Młoda, wrażliwa kobieta z misją, która się nie poddaje :)

 • 12.11.2014 23:42 Autor: Paulina

  Największym atutem Pani Kasi jest rzetelność i konsekwencja. Zawsze gotowa do działania, zawsze skora do pomocy. Jest osobą zaangażowaną i mającą wiele do powiedzenia. Nieustannie szuka rozwiązań problemów pozornie "beznadziejnych". Takich ludzi potrzebujemy, aby świat zmieniał się na lepsze!

 • 13.11.2014 10:52 Autor: Jaco

  Kasia Antczak dała się poznać jako osoba odpowiedzialna, sumienna oraz godna zaufania. W przypadku wybrania Jej do Rady Powiatu Wrocławskiego z pewnością będzie Ona forsować projekty związane z ekologią a także związane z poprawą jakości życia obywateli.

 • 14.11.2014 00:52 Autor: AgnieszkaG

  Pani Kasia dała mi się poznać jako osoba niezwykle profesjonalna i pełna pasji do tego czym się zajmuje. Jest niezwykle ambitna i zdeterminowana, aby osiągać wyznaczone cele, a przy tym odznacza się także ciepłym i miłym charakterem. Jestem pewna, że doskonale poradzi sobie jako Radna i zdziała wiele dobrego dla naszej społeczności.

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.