,

Aktualności 26.09.2012 | wyświetlenia: 1753

Wielki policjant z klocków LEGO stanie w Bielanach Wrocławskich

20 tysięcy klocków czeka na każdego, kto lubi budować, tworzyć i bawić się. Ponad 2-metrowy, ważący prawie 45 kilogramów policjant powstanie w Parku Handlowym Auchan Bielany. 29 i 30 września każdy miłośnik LEGO będzie mógł zostać wielkim budowniczym.

Klocki LEGO® od pokoleń są ulubioną zabawą wielu dzieci. Wspólnie z rodzicami można godzinami bawić się w układanie postaci, pojazdów, statków, zamków, a nawet współczesnych miast. LEGO podbiły serca małych budowniczych na całym świecie. Możliwości połączenia klocków LEGO® są nieskończone. Podstawowy element o wymiarach 2 cm x 4 cm (2 sztuki) można połączyć w 24 różne kombinacje. Już sześć elementów daje możliwość 102 981 500 kreatywnych połączeń. Dzięki temu budowniczowie LEGO mogą tworzyć całe miasta z modelami samochodów, przedmiotów codziennego użytku i ludźmi. Podczas najbliższego weekendu 29 i 30 września w godzinach od 10.00 do 18.00 w Parku Handlowym Auchan Bielany miłośnicy LEGO będą budować wielką postać policjanta o wymiarach 210x125x75 cm. Dodatkowo na kilku stanowiskach będzie można stworzyć swoje indywidualne konstrukcje z klocków, najmłodsi w basenie z klockami serii Duplo, starsi z tradycyjnych klocków systemowych. Na dzieci czekają quizy oraz drobne nagrody.

Komentarze wyraź swoją opinię

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.