,

Aktualności 27.10.2015 | wyświetlenia: 8992

W listopadzie otwarcie centrum handlowego Aleja Bielany - lista sklepów

W listopadzie otwarcie centrum handlowego Aleja Bielany - lista sklepów
W listopadzie Park Handlowy Bielany otworzy nową część obiektu i zmieni nazwę na Aleja Bielany. Właściciel obiektu IKEA Centres Polska ujawnił jakie marki znajdą się w rozbudowanym wrocławskim centrum. W sumie w Alei Bielany znajdzie się około 200 sklepów. Mocno rozszerzy się oferta sklepów z branży modowej, sportowej i AGD RTV. W Alei Bielany otwarta zostanie także siłownia Fitness Academy oraz wielosalowe kino Helios, które jako jedyne we Wrocławiu będzie emitować filmy w technologiach 4K i Dolby ATMOS.

Fanów mody z pewnością ucieszy pojawienie się w Alei Bielany wielu popularnych modowych marek. Swoje salony otworzą takie międzynarodowe marki jak TK Maxx, H&M i C&A. Silną reprezentację w największym centrum handlowym w Polsce będą miały rodzime marki: Carry, Diverse i Diverse Woman, Big Star, Medicine, Wólczanka, Bytom czy Vistula. Nie zabraknie sklepów należących do największej polskiej firmy odzieżowej LPP, czyli Reserved, Mohito, Sinsay, Croop i House. Aleja Bielany zaoferuje także bogaty asortyment odzieży sportowej dostępny w dwupoziomowym Sports Direct oraz Matres Sport. Miejscem, w którym amatorzy aktywności outdoorowych znajdą niezbędne wyposażenie, będzie sklep Militaria.pl. Szeroki wybór kosmetyków klienci będą zawdzięczać niespotykanej w innych centrach kombinacji drogerii: poza obecną od lat Apteką Supher-Pharm, do grona najemców będą się zaliczać marki Sephora, Rossman, Hebe i Organique. Najmłodszym i ich rodzicom do gustu przypadnie zapewne dwupiętrowy Smyk Megastore oraz kilka mniejszych sklepów z odzieżą dziecięcą. Miłośników elektroniki ucieszy wiadomość, że do działającego już Euro RTV AGD dołączy NeoNet, Saturn Connect oraz iSpot i Samsung Brand Store.

Obecnie centrum handlowe to nie tylko miejsce w którym robi się zakupy, ale miejsce rozrywki i spotkań. Aleja Bielany zaprosi swoich gości do nowej strefy restauracyjnej, która poza fasfoodami, ugości klientów w restauracjach serwujących dania kuchni tajskiej, japońskiej, włoskiej i innych kuchni świata. W Alei Bielany znajdzie się także bezpłatny plac zabaw dla dzieci, w którym na dwie godziny będzie można bezpłatnie pozostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanej kadry. Co rzadko spotykane w innych centrach, w Alei Bielany powstanie specjalna strefa coworkingowa z bezpłatnym internetem i drukarką, a po pracy na każdego czekać będzie strefa chill out. Dla klientów Alei Bielany przygotowywanych jest aż 4700 bezpłatnych miejsc parkingowych, w tym blisko 1000 na parkingu podziemnym, wyposażonym w system oznakowania wolnych miejsc. Dodatkowo znajdzie się na nim bezdotykowa myjnia oraz bezpłatna strefa car care, wyposażona między innymi w odkurzacz, kompresor i trzepaczkę. Aleja Bielany będzie największym centrum handlowym w Polsce pod względem powierzchni handlowej. Jej otwarcie zapowiedziane jest na listopad tego roku.

Komentarze wyraź swoją opinię

  • 27.01.2016 14:57 Autor: mamakizio

    Po co to kolejne centrum handlowe to nie wiem...

    [url=http://konta-oszczednosciowe.blogspot.com/2014/04/rankingkontoszczednosciowych.html]tu[/url] mój blog

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.