Ogłoszenia dodane: 14.09.2018 09:45 | wyświetlenia: 26

SZEF KUCHNI - Magnice

  • SZEF KUCHNI - Magnice

    Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.
    W związku z otwarciem nowej restauracji pracowniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

    SZEFA KUCHNI

    Miejsce pracy: kantyna pracownicza w Magnicach k. Bielan Wrocławskich (na terenie firmy The Hut Group)
    System pracy zmianowej od pon. do pt.

    Opis stanowiska:
    • przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
    • organizowanie pracy na kuchni, zarządzanie zespołem
    • dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw
    • rozwój własnych umiejętności i kompetencji

    Nasze oczekiwania:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • umiejętność pracy na recepturach
    • otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • praktyczna znajomość systemu HACCP
    • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

    Co oferujemy:
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie
    • system bonusowy powiązany z osiąganymi wynikami
    • szkolenia wewnętrzne
    • przyjazną atmosferę pracy
    • bezpłatne posiłki pracownicze
    • pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych

    ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O KONTAKT TEL. 508 971 148 LUB MAILOWY praca@compass-group.pl

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Compass Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Olbrachta 94, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Nadawca: Compass Group