,

Aktualności 04.07.2014 | wyświetlenia: 1964

Szalony weekend z Angry Birds!

Potrafiący nieźle przyspieszyć żółty zwierzak, eksplodujący czarny bohater, a może klasyczny, lecący po łuku czerwony ptak – którym bohaterem kultowej gry Angry Birds najlepiej trafia się do celu? Sprawdzą to najmłodsi goście Parku Handlowego Auchan Bielany, którzy w najbliższy weekend będą mogli zdobyć cenne punkty, niszcząc drewniane konstrukcje za pomocą pluszowych rozsierdzonych ptaszyn.

Mali, ale niezwykle niszczycielscy bohaterowie najpopularniejszej gry na smartfony oraz ich zaciekła walka z zielonymi prosiakami przeniesie się z wirtualnego świata do wydzielonej w pasażu Parku Handlowego Auchan Bielany strefy już w najbliższy weekend 5 i 6 lipca. Na specjalnym torze mali amatorzy Angry Birds będą mogli ustawić wymyślne konstrukcje z drewnianych klocków, aby następnie dokonać ich destrukcji przy użyciu pluszowych, wściekłych ptaszyn. Dwudniowej zabawie towarzyszyć będą liczne konkursy z nagrodami. Gracze będą musieli między innymi zbudować wyższą od siebie wieżę, a następnie strącić z niej świnkę na najwyżej punktowane pole czy rzucić pluszowym ptakiem do wyznaczonego celu. Na wszystkich, którzy zdecydują się spróbować swoich sił w zabawie, czekają karty kolekcjonerskie Angry Birds. Najlepsi uczestnicy mogą zaś liczyć na atrakcyjne gry planszowe. - Po sukcesie zeszłorocznej akcji z bohaterami gry, postanowiliśmy raz jeszcze zorganizować taką zabawę dla naszych najmłodszych gości. Widzieliśmy bowiem ile frajdy im ona dostarcza. Miło było także patrzeć, jak do zabawy z dziećmi przyłączają się rodzice. Mam nadzieję, że i tym razem akcja będzie okazją do spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze – mówi Karina Slawik Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany. Wydarzenie będzie również wspaniałą okazją, by w rodzinnym czy przyjacielskim gronie przetestować inne gry planszowe i zręcznościowe ze wściekłymi ptakami w roli głównej. Dodatkowo swoje spotkanie z Angry Birds maluchy będą mogły upamiętnić dzięki specjalnej sesji zdjęciowej z wielkim pluszowym bohaterem gry. Wielkie rzucanie wściekłymi stworzeniami odbędzie się w sobotę i niedzielę 5 i 6 lipca w Parku Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Do zabawy można się przyłączyć w godzinach 10.00 – 18.00. Udział w zabawie jest bezpłatny!

Komentarze wyraź swoją opinię

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.