,

Informator aktualizacja: 02.09.2014 15:26 | wyświetlenia: 55780

Rozkład jazdy autobusów linii 872

Rozkład jazdy autobusów linii 872 dni robocze


 alt=
 alt=

Rozkład jazdy autobusów linii 872 sobota


 alt=
 alt=

Rozkład jazdy autobusów linii 872 niedziela


 alt=
 alt=

« Powrót

Komentarze wyraź swoją opinię

  • 23.02.2016 17:52 Autor: danko

    Nie polecam. kierowcy biorą w łapę kasę i nie dają biletów

  • 29.02.2016 21:45 Autor: nusia

    tak zgadzam się powinni im kamerki pozakładać....

  • 02.01.2017 10:42 Autor: zorro

    danko i nusia to jedna osoba która nigdy nie korzystała z tej komunikacji ,kierowca pewnie krzywo na nią spojrzał i teraz wypisuje bzdury .Nie polecam

  • 25.04.2017 04:51 Autor: ilaboxwa

    http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor <a href="http://tadalafil-buy-5mg.com/">tadalafil-buy-5mg.com.ankor</a> http://20mgprednisone-order.com/

  • 25.04.2017 05:10 Autor: ijibusisufom

    http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor <a href="http://tadalafil-buy-5mg.com/">tadalafil-buy-5mg.com.ankor</a> http://20mgprednisone-order.com/

  • 25.04.2017 05:13 Autor: ehukides

    http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor <a href="http://tadalafil-buy-5mg.com/">tadalafil-buy-5mg.com.ankor</a> http://20mgprednisone-order.com/

  • 25.04.2017 05:15 Autor: eburofirfohu

    http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor <a href="http://tadalafil-buy-5mg.com/">tadalafil-buy-5mg.com.ankor</a> http://20mgprednisone-order.com/

  • 25.04.2017 05:32 Autor: axokafaheqake

    http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor <a href="http://tadalafil-buy-5mg.com/">tadalafil-buy-5mg.com.ankor</a> http://20mgprednisone-order.com/

  • 25.04.2017 05:35 Autor: igoocfasov

    http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor <a href="http://tadalafil-buy-5mg.com/">tadalafil-buy-5mg.com.ankor</a> http://20mgprednisone-order.com/

  • 25.04.2017 05:49 Autor: irevenu

    http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor <a href="http://tadalafil-buy-5mg.com/">tadalafil-buy-5mg.com.ankor</a> http://20mgprednisone-order.com/

  • 25.04.2017 06:08 Autor: iguteydotpub

    http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor <a href="http://tadalafil-buy-5mg.com/">tadalafil-buy-5mg.com.ankor</a> http://20mgprednisone-order.com/

  • 25.04.2017 06:18 Autor: iovaiofamimir

    http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor <a href="http://tadalafil-buy-5mg.com/">tadalafil-buy-5mg.com.ankor</a> http://20mgprednisone-order.com/

  • 25.04.2017 06:34 Autor: eamuhiganuhd

    http://100mgcheapest-price-viagra.com/ - 100mgcheapest-price-viagra.com.ankor <a href="http://tadalafil-buy-5mg.com/">tadalafil-buy-5mg.com.ankor</a> http://20mgprednisone-order.com/

  • 05.02.2018 05:48 Autor: Manson

    Barany pozmienialy rozkład jazdy tych lini, i godziny poranne dojazdu do pracy mogą sobie w dupie wsadzić, kto ich prosił żeby utrudniać innym życie. 5. 45 BYŁ IDEALNY. GAMONIE JAK CZŁOWIEK PŁACI TO USZANUJCIE KLIENTA W KOŃCU WASZ PAN. MASAKRA JAKAŚ W TYM KRAJU.

  • 08.02.2018 06:57 Autor: Direct Lender Loans

    personal loans <a href="http://personalloans.store">personal loans</a> personal loans <a href=http://personalloans.store>personal loans</a>

  • 24.02.2018 21:24 Autor: Essay Help

    writing compare and contrast essay <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>writing an essay title</a>

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.