,

Ogłoszenia dodane: 13.03.2018 11:47 | wyświetlenia: 27

Quality Apartments - Apartamenty lepsze niż Hotel

 • Planujesz urlop w Trójmieście ? Rozpocznij go z nami! Świadczymy nocleg w luksusowych kwaterach w Gdańsku, zlokalizowanych w takich miejscach, abyś był zadowolony z pobytu pod względem dostępu do atrakcji i zwiedzania.
  Quality Apartments zajmuje się wynajmem luksusowych, jak i komfortowych apartamentów w Gdańsku, oraz kompleksową obsługą tychże luksusowych mieszkań.
  Wynajem Apartamentów w Gdańsku, to idealny wybór na rodzinne wakacje, weekendowy wyjazd ze znajomymi czy wizytę w celach biznesowych. Posiadamy parę luksusowych mieszkań z sypialniami (jedną, dwiema lub trzema). Wszystkie nasze apartamenty są komfortowo urządzone. Mamy w pełni wyposażoną kuchnię, salony z płaskimi telewizorami i dostępem do sieci internetowej WIFI. Podczas wynajmowania apartamentu, swoje usługi świadczy profesjonalna obsługa dbająca o wygodę gości, która zapewnia przyjazną atmosferę podczas pobytu. Jesteśmy elastyczni i komunikatywni, zawsze szukamy rozwiązań najlepszych dla Twoich potrzeb. Dodatkowym atutem Apartamentów jest ich lokalizacja. Wszystkie znajdują się w niedalekiej odległości od komunikacji miejskiej, dworca kolejowego i lotniska, z którego oferujemy bezpłatny transport naszym gościom.
  Proponujemy również Państwu spędzenie czasu z możliwością zorganizowania wycieczki po Trójmieście z przewodnikiem, który oprowadzi Was po Starym Mieście, zapewniamy również atrakcje dla dzieci.

  Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu nocleg w Gdańsku, wystarczy kliknąć w www.qualityapartments.pl następnie zobaczymy w prawym, górnym rogu jaskrawą zakładkę „ REZERWACJA ”
  Luksusowy Apartament dla ciebie i twoich bliskich.

  Nasze motto „ Apartamenty lepsze niż Hotel ”.
  Zapraszam do skorzystania z naszych usług.

  telefon:
  +48 791 417 555

  email:
  rent@qualityapartments.pl
  rent@qualityapartments.eu

  Nasze noclegi w Gdańsku:
  • Do dyspozycji gości oddajemy apartamenty:
  - Apartament Comfort, ul. Kowalska 8
  - Apartament Brick House, ul. Angielska Grobla 7
  - Apartament Glamour, ul. Angielska Grobla 7
  - Apartament Grace Kelly, ul. Świętego Ducha 25/27
  - Apartament White Studio znajduje się na ul. Igielnickiej 5

  Nadawca: Dawid

Powrót