,

Aktualności 13.08.2012 | wyświetlenia: 1415

Prawdziwa przyjaźń, nie tylko jak w bajce

Czy szczurza przyjaźń jest największa na świecie? Czy pokona przeciwności losu? Wszystkie dzieci, które z rodzicami przyjdą już w najbliższą niedzielę 19 sierpnia do Parku Handlowego Auchan Bielany, odkryją, w jaki sposób szczurek Frytek poznał czym jest prawdziwa przyjaźń i jak dzięki niej pokonał zło. Wstęp na spektakl „Śmieciotek” jest wolny.

Półmetek cyklu przedstawień dla dzieci "Niedziele jak z bajki" już za nami. Do końca roku w Parku Handlowym Auchan Bielany odbędą się jeszcze cztery teatralne spotkania. "Śmieciotek" to szósty z rzędu spektakl dla dzieci. Teatr opowiada historię dzielnego szczurka Frytka, który ratuje swoich pobratymców przed złą wiedźmą. Frytek spotyka w drodze do wiedźmy wielu przyjaciół, którzy mu pomagają i dzięki przyjaźni pokonuje zło. Bajka uczy dzieci tolerancji, współdziałania z innymi i empatii. Dorobek teatralnych spotkań jest coraz bogatszy. Tylko w tym roku zagraliśmy w wybranych galeriach handlowych Auchan aż kilkanaście spektakli. W samych Bielanach Wrocławskich podczas pięciu spotkań teatralnych kilkaset dzieci obejrzało, m.in. bajki pokazujące potrzebę troski o przyrodę, bajki o miłości, tolerancji i wzajemnej uwadze, a także niezwykłą adaptację znanej powieści "Stary Clown i morze". Na scenie pojawili się prawdziwi aktorzy, pacynki i lalki. Przedstawieniom zawsze towarzyszy piękna scenografia, kolorowe kostiumy aktorów i wesoła muzyka. W ramach cyklu „Niedziele jak z bajki” wszystkie dzieci w trzecią niedzielę miesiąca mogą obejrzeć specjalnie dla nich przygotowany spektakl. Każda niedziela, to inna bajka. Spotkania teatralne to 5-godzinny event z wybranym teatrem. Wydarzenie podzielone jest na dwa bloki, z czego 45-50 minut to spektakl, a druga część to zabawy i animacje z aktorami. Przedstawienia odbywają się w trzech turach. Pierwszy seans o godzinie 13.00, kolejny o 15.00, a następny o 17.00. Specjalnie przygotowana kolorowa widownia dla małych miłośników teatru uatrakcyjni spektakl.

Komentarze wyraź swoją opinię

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.