Ogłoszenia dodane: 14.09.2018 09:51 | wyświetlenia: 76

PRACOWNIKÓW GASTRONOMII - Bielany Wrocławskie

  • PRACOWNIKÓW GASTRONOMII - Bielany Wrocławskie

    Jesteśmy jedną z największych firm gastronomicznych i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.
    W związku z otwarciem kolejnych restauracji poszukujemy osób na stanowiska:

    KUCHARZ, POMOCE KUCHENNE, OSOBY NA OBSŁUGĘ BUFETU, NA ZMYWAK

    Miejsce pracy: Kantyna pracownicza w Bielanach Wrocławskich (na terenie Amazona),
    ul. Czekoladowa lub Logistyczna
    Praca na 2 zmiany, pomiędzy pon. a ndz.

    Opis stanowiska:
    • przygotowywanie dań zgodnie z recepturami
    • prace pomocnicze na kuchni (obróbka warzyw, krojenie i przygotowywanie półproduktów)
    • przygotowywanie kanapek i surówek
    • obsługa klienta - wydawanie posiłków
    • dbanie o czystość na linii serwisowej i sali jadalnej

    Nasze oczekiwania:
    • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • doświadczenie w branży gastronomicznej lub obsłudze klienta mile widziane

    Co oferujemy:
    • szkolenia wprowadzające
    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, następnie umowę o pracę
    • przyjazną atmosferę pracy
    • bezpłatne posiłki pracownicze
    • zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie
    • pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart sportowych

    ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O KONTAKT TEL. 508 971 148 LUB MAILOWY praca@compass-group.pl

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Compass Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Olbrachta 94, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Nadawca: Compass Group