Ogłoszenia dodane: 13.02.2018 12:52 | wyświetlenia: 35

Pracownik Produkcji (Monter Zaworów) - WABCO

  • W Polsce, WABCO z sukcesem rozwija działalność we Wrocławiu od 1999 roku. WABCO Polska zatrudnia ponad 2000 pracownikow w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych i Centrum Badawczo-Rozwojowym (R&D). Nasi pracownicy wspierają procesy biznesowe, zintegrowany łańcuch dostaw oraz centrum globalnych usług finansowych.

    Miejsce pracy: Wrocław, ul. Ostrowskiego 34 (okolice FAT)

    Zakres obowiązków:

    Montaż zaworów i siłowników hamulcowych (zgodnie z instrukcją)
    Pakowanie gotowych produktów
    Obsługa maszyn i urządzeń wspomagających pracę na linii montażowej
    Dbanie o jakość montowanych elementów

    Wymagania:

    Każda aktywność zawodowa jest dla nas atutem
    Sprawność manualna
    Dokładność w wykonywaniu zleconych zadań
    Umiejętność pracy w zespole
    Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (praca stojąca)

    Oferujemy:

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez WABCO
    Wynagrodzenie min. 2700 zł brutto na start, średnie wynagrodzenie 3400 zł brutto (podstawa)
    Możliwość dodatkowego wynagrodzenia (100 zł brutto dodatku za pracę w sobotę, dodatek za pracę w porze nocnej)
    Bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Medicover), z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny
    Ubezpieczenie na życie
    Dofinansowanie do karty Multisport
    Bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów
    Dofinansowanie do wszystkich posiłków w firmowej stołówce
    Dofinansowanie do wypoczynku, bony na święta

    Prosimy o aplikację poprzez kliknięcie w poniższy link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=27071370b3ae4eeb8c494f78dace79cb

    Administratorem danych jest Wabco Polska z siedzibą w Wrocław 53-238, Ostrowskiego 34 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Nadawca: WABCO Polska