Ogłoszenia dodane: 14.03.2019 11:51 | wyświetlenia: 22

Pracownik Ochrony na obiekcie logistycznym - Bielany Wr.

  • Pracownik Ochrony na obiekcie logistycznym - Bielany Wr.

    Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    PRACOWNIK OCHRONY
    Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie- obiekt logistyczny

    Zakres zadań:
    • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
    • kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
    • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
    • sumienna realizacja obowiązków służbowych.
    Wymagania:
    • niekaralność,
    • zdecydowanie,
    • sumienność,
    • dyspozycyjność,
    • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
    Oferujemy:
    • wynagrodzenie miesięczne w granicach 3000 zł - 4000 zł brutto,
    • umowę o pracę na pełny etat,
    • możliwość wypracowania godzin nadliczbowych,
    • premia za brak nieplanowanych absencji,
    • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
    • świadczenia z ZFŚS (pożyczki, zapomogi, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci pracowników),
    • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
    • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

    Informacje o ofercie pracy dostępne pod numerem 690-101-257 lub 691-475-951.
    Link do formularza rekrutacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9a2fbf8b143b4dba9d4bc3e84dd82abb
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Nadawca: Securitas