,

Aktualności 29.08.2017 | wyświetlenia: 4641

Osiedle przyjazne mieszkańcom

Z pewnością każdy kupujący nowe mieszkanie będzie zwracał baczną uwagę na nieco inne jego aspekty. Niemniej jednak są pewne cechy, do których przywiązują wagę niemal wszyscy decydujący się na zakup mieszkania deweloperskiego.

Doskonała lokalizacja

Ideałem wydaje się być osiedle, które z jednej strony będzie zlokalizowane w centralnej części miasta, a z drugiej będzie oferowało bliskość terenów rekreacyjnych. W centrum miasta jednak, ze względu na ograniczoną ilość powierzchni pod zabudowę, nowych osiedli powstaje niewiele. Wyjątkiem  jest jednak np. osiedle Promenady Wrocławskie, które oferuje nie tylko nowoczesne mieszkania w śródmieściu Wrocławia (zaledwie 3 km od wrocławskiego Rynku), ale również bliskość natury, zapewniając mieszkańcom bezpośredni dostęp do nabrzeża i deptaku wzdłuż głównej odnogi Odry.

Świetna komunikacja

Dobra lokalizacja to również świetna komunikacja, i to zarówno jeśli chodzi o publiczne środki transportu, jak i dojazd samochodem. Decydujący się na zakup mieszkania w śródmieściu Wrocławia z pewnością nie będą mieli z tym problemu. A dodatkowo też osoby bardziej aktywne będą mogły korzystać z jednej ze stacji rowerowych Wrocławskiego Roweru Miejskiego.

Wszystko na miejscu

Nowoczesne osiedle to również dostęp do pełnej infrastruktury. Dobrze zaopatrzone sklepy, piekarnia, kawiarnia czy restauracja to dodatkowe atuty miejsca zamieszkania. Ale, oczywiście, to nie wszystko. Dla rodzin z małymi dziećmi z pewnością duże znaczenie będzie miała też bliskość przedszkola czy ośrodka zdrowia.

Nowoczesne mieszkanie

Deweloperzy najczęściej oferują duży wybór mieszkań – od lokali mniejszych po te duże, które pomieszczą swobodnie rodzinę z dwójką czy trójką dzieci. Decydując się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego mamy również spore możliwości aranżacyjne. Nowe budownictwie to też często szereg udogodnień, jak duży balkon czy nawet taras, spora komórka lokatorska czy miejsce postojowe w hali garażowej.

 

Komentarze wyraź swoją opinię

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.