,

Ogłoszenia dodane: 08.03.2018 08:57 | wyświetlenia: 47

Operator wózka widłowego - Pracownik magazynowy - Praca od zaraz!

 • Operator wózka widłowego - Pracownik magazynowy - Praca od zaraz!

  Szukasz pracy od zaraz? Jest na wyciągnięcie ręki! Dołącz do nas jako operator wózka widłowego - pracownik magazynowy światowego lidera w branży e-commerce. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz bezproblemowej, prostej do opanowania i dobrze płatnej pracy – ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

  Twoje zadania:
  - przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych
  - układanie towaru na półki
  - kompletowanie zamówień

  Dzięki swojej pracy otrzymasz:
  - wynagrodzenie 16zł brutto/h
  - możliwość uzyskania do 15% premii
  - stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  - pyszne, domowe obiady za 1zł!
  - prywatną opiekę medyczną
  - 26 dni urlopu – już od pierwszego dnia pracy!
  - ubezpieczenie grupowe
  - inne, dodatkowe benefity
  - pracę na cały etat lub ½ etatu
  - możliwość wyboru preferowanych dni pracy
  - bezpłatny transport z Wrocławia, Oleśnicy, Legnicy, Wałbrzycha, Nysy, Świdnicy, Strzelina, Głuchołaz, Trzebnicy, Rawicza, Milicza, Bolkowa, Jawora, Boguszowa-Gorce i wiele innych.

  Jeśli tylko:
  - jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
  - masz dobrą kondycję fizyczną
  - możesz pracować w systemie 10 – godzinnym (4 dni w tygodniu)
  - masz motywację do pracy
  - jesteś osobą odpowiedzialną

  Nie czekaj, zadzwoń lub napisz już teraz!
  Kontakt: +48 723 190 018 lub 723 003 297
  Rekrutacja online: www.adecco.pl/magazyn

  Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa
  personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem
  służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób.
  Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
  Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę :„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”.
  Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

  Nadawca: Martyna.wezykowska@adecco.pl

Powrót