Ogłoszenia dodane: 04.01.2019 10:25 | wyświetlenia: 67

Magazynier- bezpośrednie zatrudnienie, umowa o pracę

  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników do Działu Logistyki w Samwha Poland na stanowisko Magazynier

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą Samwha Poland,

    • Jednozmianowy tryb pracy,

    • Po okresie próbnym zapewniamy prywatną opiekę medyczną LuxMed oraz dofinansowania z ZFŚS,

    • Możliwość skorzystania z karty sportowej MultiSport,

    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Dzięki Nam zdobędziesz doświadczenie oraz będziesz miał stabilną prace w rozwijającym się przedsiębiorstwie!

    Zadania na stanowisku Magazyniera:

    • Przyjęcia oraz weryfikacja dostaw pod względem zgodności z dokumentami,

    • Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem,

    • Kontrola stanów magazynowych,

    • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,

    • Rozmieszczanie towaru na magazynie zgodnie z jego lokacją,

    • Rozładunek i załadunek towarów,

    • Dokonywanie inwentaryzacji.
    Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

    • Odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

    • Uczciwość, terminowość.

    CV proszę przesyłać na adres e-mailowy: m.birecka@samwha.com

    Nadawca: Samwha Poland Sp. z o.o.