,

Aktualności 14.06.2012 | wyświetlenia: 1555

Hemingway dla dzieci w Parku Handlowym Auchan Bielany

Na niezwykłą adaptację powieści Ernesta Hemingway’a, tym razem dla najmłodszych pt. "Stary Clown i morze" zaprasza Park Handlowy Auchan Bielany. Najmłodsi wielbiciele teatru przekonają się 17 czerwca, czy Stary Clown wypływając na połów ryb, powróci szczęśliwie do domu. Dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach aktorskich. Przedstawienia odbywają się w trzech turach, o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Wstęp jest bezpłatny.

Stary Clown wybiera się nad morze na ryby i tak zaczyna się jego morska przygoda. Straszny sztorm porywa łódeczkę Clowna i wyrzuca go na plaży malutkiej wysepki. Na wyspie mieszkają ptaki, małpy, lwy i dziwne stworki. Czy Clown przeżyje na wyspie i czy powróci szczęśliwie do domu? Spektakl porywa widzów w świat bajki i radosnej przygody. Odbiorcami widowiska są nie tylko dzieci, ale również dorośli, ponieważ każdy dorosły, głęboko w sercu też jest dzieckiem. „Niedziele jak z bajki” to cykliczne spotkania teatralne dla najmłodszych, na które wstęp jest bezpłatny. Każda niedziela to inne przedstawienie i inny teatr. 10 spektakli zostało tak dobranych, by odwoływać się do dziecięcej wyobraźni i kształtować wrażliwość maluchów. W każdą trzecią niedzielę miesiąca dzieci będą miały okazję poznać świat teatru, lalek i aktora. Dodatkową atrakcją są zabawy i animacje z aktorami. Specjalnie przygotowana kolorowa widownia dla małych miłośników teatru uatrakcyjni widowisko. Każde dziecko będzie mogło również wziąć udział w konkursach, poznać tajniki sztuki teatralnej, odegrać scenę z bajki przy wsparciu aktorów.

Komentarze wyraź swoją opinię

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.