,

Aktualności 12.06.2010 | wyświetlenia: 1523

GKS Kobierzyce pokonał rezerwy Miedzi Legnica 3:0 [FILM]

GKS Kobierzyce pokonał rezerwy Miedzi Legnica 3:0 [FILM] GKS Kobierzyce po dobrej grze pokonał na własnym boisku rezerwy Miedzi Legnica 3:0 (2:0). Bramki w pierwszej połowie: Piotr Mrowiec (20') i Piotr Marek (24'). W 90 minucie pierwszą swoją bramkę w IV lidze zdobył nasz wychowanek Mateusz Skowroński a tym samym ustalił wynik na 3:0. To bardzo udany wystę naszego juniora. GRATULUJEMY !!! Podopieczni trenera Kopaczewskiego na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek zapewnili sobie miejsce w IV lidze w przyszłym sezonie.Był to już trzeci z rzędu wygrany mecz drużyny z Kobierzyc, a ósmy bez porażki. Pod koniec rozgrywek forma drużyny wyraźnie wzrosła. Za tydzień ostatni mecz, w którym GKS zmierzy się na wyjeździe z pewną już spadku do okręgówki Chojnowianką Chojnów.