,

Aktualności 28.05.2012 | wyświetlenia: 2051

Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka na sportowo Przez cały weekend (1-3 czerwca) na dzieci i młodzież czeka mnóstwo sportowych atrakcji. W miasteczku rowerowym uczniowie będą mogli potrenować swoje umiejętności rowerowe, poznać przepisy ruchu drogowego, a przede wszystkim przystąpić do bezpłatnych egzaminów na swoje „pierwsze prawo jazdy”. Do ich dyspozycji będą rowery, motorowery, kaski oraz specjalny tor jazdy. Na uczniów, którzy najlepiej zdadzą egzamin, czekają nagrody. Zdobyć kartę rowerową mogą uczniowie, którzy ukończyli 10 lat, mają przy sobie aktualną legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość, zdany egzamin składający się z części teoretycznej i praktycznej. By otrzymać kartę motorowerową, należy ukończyć 13 lat, być uczniem gimnazjum, mieć przy sobie aktualną legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość, wypełniony i podpisany przez dyrektora szkoły arkusz zaliczeń ucznia ubiegającego się o kartę motorowerową oraz zdany egzamin składający się z części teoretycznej i praktycznej. 

Mnóstwo zabawy zapewni również piłkarska fiesta zaplanowana na 2 czerwca. Na terenie galerii handlowej powstanie duże dmuchane boisko piłkarskie, na którym będą rozgrywane rodzinne mecze. Dodatkową rozrywką będą znane i lubiane przez dzieci i dorosłych stoły do piłkarzyków. Dla najmłodszych – malowanie twarzy oraz kącik rysunkowy. Wszystko w duchu nadchodzących mistrzostw w piłce nożnej. Imprezę „Moda na dwa koła” organizują Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego oraz Park Handlowy Auchan Bielany. 

Atrakcje będą dostępne dla dzieci i ich rodziców na terenie PH Auchan Bielany w piątek, 1 czerwca w godzinach 9.00-17.00 oraz w sobotę i niedzielę 2 i 3 czerwca w godzinach 12.00-18.00. 


Komentarze wyraź swoją opinię

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.