,

Aktualności 18.06.2012 | wyświetlenia: 1531

Czas na odpoczynek od piłki w PH Auchan Bielany

Czy podczas czerwcowego futbolowego szaleństwa kobiety znajdą coś dla siebie niezwiązanego z piłką nożną? Jak najbardziej. Ruszają „Mistrzostwa na obcasach” w Parku Handlowym Auchan Bielany. Przez dwa weekendy 23-24 czerwca oraz 30 czerwca i 1 lipca w strefie bez piłki Panie będą mogły skorzystać z rad osobistego stylisty oraz skorzystać z zabiegów kosmetycznych.

„Mistrzostwa na obcasach” są alternatywą dla kobiet na czas Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Panie odwiedzające kobiecą strefę bez piłki w Parku Handlowych Auchan Bielany będą mogły się wyciszyć, zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach. W świat mody wprowadzi je tzw. Personal Shopper. Panie będą mogły na spokojnie porozmawiać ze stylistą o doborze odpowiedniego stroju zarówno do figury, jak i okazji. Osobisty doradca dobierze odpowiednie fasony ubrań dla typu sylwetki klientki oraz pasujące dodatki. Przeprowadzi również analizę kolorystyczną, dzięki której ustali najlepsze barwy dla typu urody. Każda kobieta otrzyma propozycję zestawów garderoby codziennej i na specjalne okazje. Takie indywidualne spotkanie, a nawet wspólne ze stylistą zakupy w butikach galerii, to szansa na rozwiązanie nurtujących „stylistycznych problemów”. Dodatkową atrakcją będą porady i zabiegi kosmetyczne. Profesjonalne konsultantki doradzą Paniom, jak pielęgnować urodę, przeprowadzą badania skóry, udzielą porad w doborze kosmetyków, robienia makijażu i fryzury, a także artystycznej stylizacji paznokci. Pierwsze 15 pań, które danego dnia odwiedzą stoisko, otrzyma bony zakupowe o wartości 50 zł. Specjalna strefa będzie dostępna tylko dla kobiet w Parku Handlowym Auchan Bielany w dwa weekendy w czasie trwania mistrzostw: 23 i 24 czerwca oraz 30 czerwca i 1 lipca w godzinach 12.00 – 18.00.

Komentarze wyraź swoją opinię

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.