,

Ogłoszenia dodane: 17.02.2017 13:12 | wyświetlenia: 142

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja ,kurs Poznań

 • Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja.
  Firma Koal , lider na rynku szkoleniowym zaprasza.
  Poznań 24-27 lutego 2017 r.
  Firma Koal serdecznie zaprasza do Poznania na czterodniowe , weekendowe szkolenie 24.02-27.12. 2017 r .

  Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granica oraz licencję spedycyjną międzynarodową.

  Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w Całej Unii Europejskiej .
  Serdecznie zapraszamy również osoby ,które nigdy nie miały do czynienia z transportem - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji.

  Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu.

  Zajęcia poprowadzi głównie Pani Viola ( patrz opinie na stronie Koal).

  Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań , również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie oraz wiele innych, cennych pomocy….
  W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu międzynarodowego.
  Serdecznie zapraszamy KOAL. Aktualne terminy i miasta na stronie firmy koal.com.pl
  ZAPRASZAMY
  tel: 536 499 499
  Tel: 503 761 598
  cena szkolenia: 1400zł

  Nadawca: koalogloszenia@wp.pl

Powrót