,

Aktualności 28.05.2012 | wyświetlenia: 1611

Akcja PCK w Kobierzychach

W dniu 31 maja 2012r. ulicami Kobierzyc będą wielokrotnie przejeżdżać oznakowane samochody i zbiorą wystawione rzeczy. Do worków prosimy włożyć: wszelkiego rodzaju odzież, buty powiązane parami, bieliznę, swetry, ręczniki, obrusy, pościel, koce, pierzyny. Zamknięte worki prosimy wyłożyć przed dom. Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy dzwonić: 604 398 402

Komentarze wyraź swoją opinię

  • 14.01.2014 00:26 Autor: qWoFrcoG

    W poruszanych temtaach chcielibyśmy potrzymać już zaproponowane tematy, jak i nowe:1.jak zachować odpowiednie proporcje w kontaktach ze „starą” rodziną?2. w jaki sposf3b uniknąć ciągłego odgrzewania starych problemf3w?3. jak pogodzić w związku domatora z żoną lubiącą odwiedziny u znajomych, imprezy poza domem, wyjazdy, wycieczki plenerowe?4. Jak wyeliminować okłamstwo u męża (głf3wnie chodzi o pomoc finansową dla rodziny) i w jakim zakresie powinniśmy wspierać nasze stare rodziny finansowo?5. Jak mogę pomf3c mężowi uwierzyć w siebie i go dowartościowac?6. Czy można coś zrobić, żeby mąż uwierzył w moc i sens spowiedzi świętej i być może z czasem zaczął do niej uczęszczać?7. Jak można się wspf3lnie modlić nie recytując znanych formuł. Czy jest możliwe takie intymne modlenie się przy sobie, na głos?

Dodaj komentarz

Zamieszczone powyżej opisy są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu kobierzyce24.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.